MÖBLER / Bord / Skrivbord 9513539
nr 951 3539
Skrivbord
1890-tal, längd: 135 cm, djup: 75 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:01:14
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)